سبدخرید

پیش ثبت نام مدارس خرد

راهنمای شرکت در کلاس آنلاین

ورود

هر یک از رویدادهایی که در بستر اسکای روم برگزار می شوند دارای یک پیوند اینترنتی (لینک) برای ورود به آن رویداد می باشند. این پیوند توسط برگزار کننده رویداد در اختیار شما قرار می گیرد و با کلیک روی آن فرم ورود به شما نمایش داده می شود. در صورتی که برگزار کننده همراه با پیوند ورود، اطلاعات حساب کاربری مشخصی را در اختیار شما قرار داده است، می بایست شناسه کاربری و گذرواژه را در بخش های مربوطه وارد نموده و روی دکمه “ورود” کلیک کنید تا وارد محیط رویداد شوید.

 

 برای خروج همانند تصویر زیر عمل میکنیم:

 

در برخی رویدادها که بیشتر جنبه عمومی دارند، برگزار کننده امکان ورود شما را به عنوان میهمان مجاز می نماید. در این حالت برای ورود به رویداد نیازی به حساب کاربری ندارید و کافیست در فرم ورود بر روی دکمه “میهمان” کلیک نموده و بعد از ورود به محیط اتاق نام دلخواه خود در کادر “نام نمایشی” وارد کنید و دگمه “تایید” را بزنید.(توجه کنید نام نمایشی باید حداقل سه حرف یا بیشتر باشد)

 

برای خروج همانند مرحله دوم عمل میکنیم.

نکات مهم:

  • بیشتر اوقات شما نمی توانید قبل از شروع رویداد به اتاق مربوطه وارد شوید و پس از دریافت پیغام “اپراتور هنوز وارد نشده است” در صف ورود قرار خواهید گرفت و به محض ورود اپراتور، به صورت خودکار به اتاق هدایت خواهید شد. این محدودیت از سوی برگزارکننده رویداد اعمال می شود.
  • در صورتی که ظرفیت اتاق تکمیل شده باشد به هنگام ورود با پیغام خطا مواجه می شوید و می بایست موضوع را از برگزار کننده رویداد پیگیری نمایید.
  • برخی حساب های کاربری اختصاصی هستند و تنها یک نفر می تواند به صورت همزمان از آن استفاده نماید. در صورتی که به هنگام ورود به اتاق با پیام خطای “شما نمی توانید با این کد کاربری دوباره وارد شوید.” مواجه شدید، به این معنی است که شخص دیگری با اطلاعات حساب کاربری شما وارد اتاق شده است.
  • وقتی برای اولین بار وارد محیط اسکای روم می شوید، مرورگر شما برای استفاده از میکروفون و وبکم شما کسب اجازه می نماید. توصیه می کنیم با کلیک روی دکمه Allow دسترسی لازم را به مرورگر خود بدهید تا بتوانید از این ابزارها به هنگام نیاز استفاده نمایید.
  • برای ورود به سایت بهتر است از نسخه آپدیت شده کروم استفاده نمایید.

شما با موفقیت وارد کلاس آنلاین شدید

سایت مدرسه خرد

مجموعه مدارس خرد در سال 1392 با هدف تغییر رویکرد تحصیلی دانش آموزان و آموزش برنامه ریزی و خودآموزی شکل گرفت.
مدارس خرد بر طبق آخرین متدهای تحصیلی و آموزشی و برگرفته از روش های نوین برنامه ریزی قلم چی می باشد.

تماس با ما